Witamy na stronie firmy Luthmar,
autoryzowanego przedstawiciela Varisco w Polsce

Pompy przemysłowe Luthmar, Varisco

Dystrybutor m.in. pomp Varisco. Istniejemy już na rynku od 1998 roku. Z dumą możemy pochwalić się współpracą z naszymi klientami, którzy obdarzyli nas zaufaniem w doborze swoich pomp. Bogata oferta techniczno-handlowa (nie tylko pomp Varisco) pozwala nam na optymalne rozwiązanie większości problemów związanych z tłoczeniem mediów niezależnie od wymogów technicznych klienta jak również specyficznych warunków pracy.

Pompy firmy Varisco:

Misja firmy Varisco to: projektowanie; produkcja; sprzedaż pomp dla budownictwa oraz przemysłu. Założona w 1932 roku jako pojedyncze przedsiębiorstwo, firma rozpoczęła produkcję w 1948 roku. Marka pomp Varisco jest znana na całym świecie, zajmuje się konstrukcją i produkcją pomp. Praca zespołowa, pozwala firmie przewidywać wymagania na stale rozwijającym się rynku. Zdolność do świadczenia usług, pomagają naszym klientom w wyborze odpowiednich pomp oraz podczas instalacji naszych pomp. Firma Varisco jest producentem najlepszych pomp zębatych o zazębieniu wewnętrznym, ponadto w ofercie można znaleźć: zatapialne pompy odwodnieniowe, agregaty pompowe oraz motopompy.

Varisco, variscospa

Asortyment firmy Varisco znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Varisco Spa wykorzystuje wysoki poziom technologii oraz automatyki, co jest najważniejszym czynnikiem w hierarchii polityki firmy. Wpływa to na poziom jakości w całym procesie produkcyjnym.

Pompy Varisco mogą spełniać najtrudniejsze wymagania w branży budowlanej, ponieważ gwarantują: Przepływy do 20000 l / m (1,200 m3 / h), maksymalne podnoszenie do 110 m i przyłącze do 3". Do odwadniania mętnych, piaszczystych cieczy lub ciał stałych w zawiesinie z piwnic, kanałów i zbiorników, można zastosować pompy samozasysające, pompy z wirnikiem otwartym (pompy wysokiej wydajności) lub pompy elektro głębinowe. Odwadnianie wody gruntowej z systemami WELLPOINT lub rur spustowych z pomp odśrodkowych wspomaganych próżniowo lub pomp tłokowych. Systemy wiercenia bentonitu, pompowania i ściernych płuczek wiertniczych z pomp wirowych wykonanych z twardego żeliwa.

Pompy z napędem magnetycznym firmy Varisco

Pompy z napędem magnetycznym

SAXMAG - NOWOŚĆ


Dlaczego warto zdecydować się na pompy z napędem magnetycznym ?

Coraz bardziej powszechna staje się świadomość w kwestiach ochrony środowiska, dlatego zachęca się przedsiębiorstwa do procesu projektowania i instalacji urządzeń, które są zgodne z najnowszymi standardami ochrony zdrowia i zapobiegania wypadkom.

Państwa oraz organizacje międzynarodowe stosują normy ATEX 94/9 TA-Luft 2002 a nawet bardziej rygorystyczne zasady, dlatego Varisco wprowadziło pompy z napędem magnetycznym.


Oferta pomp z napędem magnetycznym
Luthmar sp. z o.o Facebook